Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Chcą pomóc przedsiębiorcom

Urząd Miasta w Słupcy wspiera przedsiębiorców. W najbliższy wtorek w siedzibie magistratu odbędą się warsztaty pod nazwą „Przedsiębiorcą być!”.

Spotkanie organizowane jest w ramach ogólnopolskiej akcji „Twój biznes to Twoja Inicjatywa”. Ma ono na celu nie tylko edukację osób w zakresie przedsiębiorczości, ale również skłonienie uczestników do odkrywania w sobie talentów do prowadzenia biznesu. Podczas warsztatów wolontariusze „Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości – Twoja Inicjatywa” prowadząc kilkugodzinne szkolenie postarają się wyjaśnić uczestnikom prawne formy zakładanych firm, wpływ tej formy na rozliczane podatki, a także na rodzaj prowadzonej księgowości. Oprócz uzyskania przydatnej wiedzy, uczestnicy będą mogli nawiązać relacje biznesowe, a także zweryfikować i ocenić prowadzone dotychczas przedsięwzięcia. Nie zabraknie oczywiście również informacji dotyczących pozyskiwania funduszy zewnętrznych na start czy rozwój działalności w postaci kredytu, pożyczki czy dotacji unijnej.

Początek spotkania 14 czerwca o 16:00. Udział w warsztatach jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona. Więcej na stronie www.twoja-inicjatywa.pl oraz fejsbuku

FOTO: UM Słupca


Brak komentarzy

Dodaj komentarz