Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Chcą żeby Przedszkole w Piotrowicach było otwarte dłużej

Zmiany godzin pracy przedszkola w Piotrowicach domagają się rodzice dzieci uczęszczających do placówki.

Interpelację w tej sprawie podczas ostatniej sesji przekazała radna, Katarzyna Błaszczyk. -My rodzice, zwracamy sie z uprzejmą próbą o wydłużenie czasu pracy Gminnego Przedszkola w Piotrowicach od dnia 1 września 2024 roku z ośmiu do dziewięciu godzin dziennie.

Obecnie przedszkole jest czynne od 7:00 do 15:00. W tych godzinach rodzice jeszcze pracują i odebranie dziecka o tejże porze koliduje z ich obowiązkami zawodowymi. Biorąc pod uwagę również fakt przejazdu do miejsca odbioru dziecka z placówki ta niedogodność godzinowa sprawia, że wielu rodziców rezygnuje z pozostawienia dziecka w naszym przedszkolu.

Brak elastyczności godzin pracy jest powodem zabierania dzieci do innych placówek proponujących atrakcyjniejsze rozwiązania. Wychodząc na wprost oczekiwaniom rodziców proponujemy godziny pracy od 7:00 do 16:00.

Przedszkole stanie sie bardziej konkurencyjnym. Podjecie takich działań sprawi, że staniemy sie równie atrakcyjni jak inne tego typu placówki w naszej okolicy – czytamy w złożonej interpelacji.

 

FOTO: Archiwum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *