Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

„Chcę, aby muzyka, którą tworzę umilała ludziom codzienne działania”

Swoją pasję związaną z muzyką taneczną chce rozwijać uczeń Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Zagórowie, Marek Majdecki.

Choć mieszkaniec Ciemierowa Kolonii ma dopiero 16 lat z muzyką związany jest od dziecka- Gra na instrumentach klawiszowych, ale także na gitarze i flecie towarzyszy mi od najmłodszych lat. Pasją do muzyki zaraziłem się od swojego taty, który grał na akordeonie- mówi Marek, który sam próbuje tworzyć utwory w tanecznym klimacie.

 

 

-Do części piosenek teksty i muzykę tworzę sam, czasem korzystam z tekstów i muzyki bardziej doświadczonych twórców- dodaje. Inspiracją dla Marka jest codzienność i relacje międzyludzkie. -Chcę, aby muzyka, którą tworzę umilała ludziom codzienne działania. Muzyka rozrywkowa może być moim zdaniem dobrym pretekstem do spotkania, wyjścia na koncert, spędzenia miłego czasu z innymi ludźmi- tłumaczy Marek.

Choć nie ma swojego ulubionego twórcy, lubi muzykę rozrywkową – pop, country, biesiadną, disco polo.W przyszłości Marek chciałby móc koncertować i nagrywać swoje piosenki.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz