Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Chce kontynuować pozytywne zmiany w Gminie Ostrowite. Wojciechowski ogłosił swój start.

Informację o rejestracji swojego komitetu, a tym samym ubieganie się o stanowisko wójta Gminy Ostrowite w nadchodzących Wyborach Samorządowych przekazał Mateusz Wojciechowski.

– Drodzy Mieszkańcy, pragnę oficjalnie potwierdzić, że w dniu dzisiejszym Komisarz Wyborczy w Koninie zarejestrował Komitet Wyborczy Wyborców Mateusza Wojciechowskiego i tym samym w zbliżających się wyborach samorządowych po raz kolejny będę ubiegał się o zaszczytny urząd Wójta Gminy Ostrowite.

Wespół z całą obecną Radą Gminy chcę kontynuować zapoczątkowany przed pięcioma laty proces jej pozytywnych zmian. Każdy dzień to praca w poczuciu wielkiej odpowiedzialności. Przez ostatnie lata zawsze czułem Państwa wsparcie, ale też odpowiedzialność.

Wspólnie osiągnęliśmy już bardzo dużo. Zmieniamy naszą gminę na lepsze ale pojawiają się także błędy i niedociągnięcia. Są to doświadczenia, z których wyciągamy wnioski na przyszłość. Zależy mi na tym, aby Gmina Ostrowite stała się miejscem jeszcze bardziej przyjaznym dla mieszkańców, tętniącym życiem oraz oferującym perspektywy rozwoju.

Wierzę w siłę współpracy i zaangażowania społecznego, dlatego już dziś zapraszam Państwa do udziału w zbliżających się wyborach samorządowych i wyrażenia swej woli wsparcia dla rozpoczętych zmian w naszej gminie! – napisał w swoich mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *