Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Chce odnowienia placu zabaw przy ulicy Powstańców Wielkopolskich

Odnowienia placu zabaw przy ulicy Powstańców Wielkopolskich chce jeden z miejskich radnych.

-Na podstawie art. 24 ust. 3 i 4 ustawy o samorządzie gminnym oraz art 49 ust. 3 statutu Gminy Miejskiej Słupca składam po przez Pana Przewodniczącego interpelację dotyczącą odnowienia placu zabaw „Bricomarche- przy ulicy Powstańców Wielkopolskich, w rejonie byłego Gimnazjum.

Na podstawie obserwacji własnych oraz informacji przekazanych przez osoby korzystające z w/w placu zabaw zwracam się o wykonanie prac porządkowych. Konieczne jest wykonanie prac pielęgnacyjnych w części, gdzie jest wysypany piasek, poprzez odchwaszczenie oraz powyrywanie trawy, a następnie uzupełnienie piasku w miejscach, gdzie nastąpiły ubytki.

W celu poprawy bezpieczeństwa i estetyki konieczna jest wymiana i uzupełnienie pojedynczych drewnianych elementów oraz odmalowanie poszczególnych części placu zabaw.

Ponadto w związku z dużą wolną przestrzenią proponuje o uzupełnienie placu zabaw o dodatkowe urządzenie dla dzieci.Proszę o udzielenie stosownej odpowiedzi-czytamy w interpelacji radnego, Marcina Pietrzykowskiego.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz