Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Chce zachęcić słupczan do płacenia podatku za psy

Temat opłaty dla właścicieli psów w mieście podczas ostatniej sesji poruszył radny, Ryszard Pilarski.

-Wiemy jaka jest ściągalność tej opłaty w naszym mieście i też wiemy jak jest ze sprzątaniem po naszych czworonogach niektórych osób. Chciałbym zaprponować stworzenie ulotki, w której byłaby informacja na jaki rachunek trzeba płacić ten podatek i przypomnienie, że taki obowiązek istnieje jeśli tego psa posiadamy i tez przypomnienie, że trzeba po takim psie sprzątać.

To może byłoby dobry żebyśmy jako miasto taką ulotkę stworzyli i w porozumieniu ze Spółdzielniami Mieszkaniowymi, które funkcjonują na terenie Słupcy proponowałbym żebyśmy tą ulotkę rozwiesili po blokach, żeby uświadomić mieszkańców, że jest to temat, który istnieje w naszym mieście- mówił radny, Ryszard Pilarski.

 

FOTO: Archiwum

 

Co dalej z podatkiem za psa w Słupcy?


Najnowsze komentarze
  • Niech lepiej sam pilnuje tego swojego kundla. Po za tym niech zajmie się czymś bardziej pożytecznym, żeby nie musiał przed wyborami ludziom krówek dawać…wtedy może będą na niego jeszcze głosować…

    • Zazdrościsz,że komuś sie udało a nie Tobie biedny człowieku.Nawet Cię na kundla nie stać biedny,zgorzchnialy zazdrośniku.Żal mi Ciebie biedny człowieku.Weź się do roboty i nie zazdrość tym,co ciężko pracują.

      • Dlaczego radny uważa, że temat psów w kontekście opłat dotyczy tylko mieszkańców bloków?

  • Jak można trzymać psy w mieszkaniach w blokach? Co drugie mieszkanie to pies. To jakaś paranoja, wychodzisz i wszędzie nasrane. Zasrane osiedla, zasrane trawniki. Obłęd.

  • Dzień dobry
    Nie rozumiem kwestii ” zachęcania” Jest przepis i płacimy , nie ma tematu. Masz psa płacisz, jak zawsze jakieś dziwne kwestie, a dam sobie rękę obciąć, że z Urzędu Miasta 90% posiadaczy psów nie płaci. Pies musi być zarejestrowany i opłacony od niego podatek. Jeżeli nie, to powinno być to egzekwowane. Koniec dyskusji

Dodaj komentarz