Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Powalczy o fotel wójta

Polskie Stronnictwo Ludowe ogłosiło swojego kandydata na stanowisko wójta gminy Słupca. Zgodnie z przewidywaniami został nim Mariusz Król.

O tym, że Mariusz Król wystartuje w wyścigu o fotel wójta gminy Słupca mówiło się od dawna. Sam zainteresowany do tej pory tematu jednak unikał i ucinał wszelkie spekulacje. Dziś prezes Zarządu Gminnego Polskiego Stronnictwa Ludowego, Marek Walczak oficjalnie potwierdził te informacje.

 

 

Mariusz Król ma 32 lata, jest żonaty i posiada dwie córki: Antoninę i Oliwię. Obecnie pracuje w Urzędzie Miasta w Słupcy na stanowisku inspektora ds. oświaty i sportu. Od czterech lat jest też radnym powiatowym Polskiego Stronnictwa Ludowego z terenu gminy Słupca. Wcześniej był z kolei pracownikiem Urzędu Gminy w Słupcy, co w wyścigu o fotel wójta, uważa za swój duży atut.

 

 

Zapytany o wstępny program i plany związane z objęciem stanowiska wójta gminy Słupca, Mariusz Król odparł, że czas kampanii wyborczej jeszcze nie nadszedł, dlatego nie odpowie na razie na to pytanie. Dodał jednak, że okres przedwyborczy chce przepracować bardzo solidnie, by sprostać wymaganiom i oczekiwaniom wyborców. Przypomnijmy, wybory samorządowe odbędą się 16 listopada 2014 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *