Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Chcesz kupić węgiel taniej? Zgłoś się do Urzędu Miasta.

Komunikat dla mieszkańców miasta Słupcy, zainteresowanych zakupem węgla dla gospodarstw domowych na preferencyjnych warunkach opublikował słupecki magistrat.

-Szanowni Państwo, w związku z potrzebą dokonania wstępnego rozeznania zapotrzebowania na zakup węgla dla gospodarstw domowych na preferencyjnych warunkach, Urząd Miasta w Słupcy prosi osoby zainteresowane o zgłaszanie do dnia 24 października br. chęci zakupu węgla, telefonicznie na numer 63 277-27-27 lub drogą elektroniczną na adres um@miasto.slupca.pl z podaniem ilości i rodzaju węgla.

Uwaga: zgłoszenie służy celom poglądowym. Zakupu węgla można będzie dokonać po złożeniu wniosku, którego wzór będzie dostępny na stronie internetowej Urzędu oraz w Biurze Obsługi Klienta, po uchwaleniu i wejściu w życie ustawy o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych, która obecnie jest w fazie projektu.

Jednocześnie informujemy, że wg założeń projektu ww. ustawy: Maksymalna cena węgla może wynosić 2000 zł. Uprawnionymi do zakupu węgla po preferencyjnej cenie będą gospodarstwa domowe, które otrzymały dodatek węglowy lub pozytywnie rozpatrzono wniosek o wypłatę dodatku węglowego lub jeśli nie złożono wniosku o wypłatę dodatku węglowego, dokonano zgłoszenia lub wpisania węgla jako głównego źródła ogrzewania w centralnej ewidencji emisyjności budynków- czytamy na stronie Urzędu Miasta w Słupcy.


Najnowsze komentarze
 • Coś długo czekali

  • Kolego ciesz się,że w ogóle zareagowali i może będzie możliwość zakupu…szkoda tylko, że rzeczywiście dopiero jak już wiele samorządów działa…ale to PSL w opozycji dla rzadzacych

   • Z jakich kopalni ten węgiel?

    • Partie polityczne wygrywają w zacofanych rejonach

 • To ma być węgiel ale nie z polskich kopalń tylko importowany

Dodaj komentarz