Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Chętnych przybywa!

Już blisko 130 osób zgłosiło się do pierwszej edycji biegu „Cienińska Szóstka”, który wystartuje 21 września w Cieninie Zabornym. Udział w zawodach jest bezpłatny!

Pomysłodawcą oraz dyrektorem sportowym imprezy jest urodzony w Cieninie Zabornym lekkoatleta, Hubert Pokrop. Wielokrotny reprezentant Polski w biegach, chce wykorzystać swoje doświadczenie, by promować w ten sposób ruch i zdrowy tryb życia.

 

„Cienińska szóstka” to impreza dla każdego, zarówno młodszych, jak i starszych, doświadczonych biegaczy i amatorów. Rywalizacja odbywać się będzie we wszystkich kategoriach wiekowych, począwszy od przedszkolaków, na osobach dorosłych kończąc. Uczestnicy biegu głównego będą mieli do pokonania dystans sześciu kilometrów, komu się to uda otrzyma pamiątkowy medal. Choć to dopiero pierwsza edycja zawodów, organizatorzy liczą, że na stałe wpiszą się one w sportowy kalendarz gminy Słupca i nie tylko.

 

 

Organizatorami biegu są Urząd Gminy w Słupcy, oraz OSP Cienin Zaborny. Zapisów do biegu głównego można dokonywać na stronie: www.zmierzymyczas.pl. Tam też znajduje się szczegółowy regulamin imprezy. Udział w biegach jest bezpłatny. Zapraszamy!


Brak komentarzy

Dodaj komentarz