Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Ciężarówka zderzyła się z osobówką w Strzałkowie

Niebezpiecznie było dziś na drodze krajowej K92 w Strzałkowie.

Około godziny 21:45 doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów. Prawdopodobnie w osobówkę wyjeżdżającą z ulicy Powstańców uderzył samochód ciężarowy jadący ze Słupcy.

Kierująca osobówką osoba była zakleszczona w pojeździe kiedy na miejsce dojechały dwa zastępy straży z PSP w Słupcy i jeden z OSP Strzałkowo.

Dwie osoby zostały zabrane do szpitala przez karetkę pogotowia. Droga przez jakiś czas była zablokowana. Przyczyny wypadku ustali policja.

Od jednego z naszych czytelników otrzymaliśmy krótki film z miejsca zdarzenia.

 

 

Najnowsze komentarze
  • Należy przeprogramowac sygnalizację świetlną, za krótki odstęp czasu pomiędzy zmianą na Wyszyńskiego a Powstańców Wielkopolskich. Jest to bardzo niebezpieczne, bo kierowcy na Wyszyńskiego jadący w stronę Wrześni nagminnie przejeżdżają na czerwonym świetle. Dlatego, na Powstańców Wielkopolskich mimo zielonego światła, należy się upewnić czy jest napewno wolne… Nie wspomnę już o prędkości :-(

    • Zgodzę się z kolega wyżej, przeprogramujcie te światła

    • Trzeba to zmienić kiwroqce ! Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla gnoja który czuje się bezpiecznie bo jest wyzej i jedzie większym autem !

  • Zgadzam się. Jak się wyjeżdża z tego skrzyżowania trzeba się rozglądać bo często jadą na czerwonym od strony Słupcy

  • Zgadzam wyjazd na drogę 92 jest niebezpieczny ponieważ auta jadące ta droga czasami przejeżdżają na żółtym lub czerwonym świetle. Tak więc trzeba to zmienić a nie jest to pierwszy wypadek.

  • Cały czas tirami przejeżdżają na czerwonym debile

  • To na zielonym świetle za każdym razem trzeba patrzeć że można na pewno jechać ?śmieszne kierowca auta wyjechał na zielonym a typ z tira go skasował nikt nie patrzy na zielonym czy czasem ktoś nie przejeżdża na czerwonym zielone to zielone to nie jego wina że kierowca tir wleciał na czerwonym

  • A co by to zmieniło że widział jak ktoś się zbliża do skrzyżowania przecież miał zielone to logiczne że pam z tira czerwone .. co to za głupi komentarz dojeżdżał do skrzyżowania to widział że mu się zmienia światło ma żółte to chyba logiczne że trzeba się zatrzymać czy przygotować do zatrzymania . Najlepiej nie wchodźmy na pasy bo może pan jadący w nas uderzy .. jakiś idiotą skasował auto naraził dwoje osób na utratę zdrowia koniec tyle w tym temacie ..Macie jeszcze tupet pouczać kierowcę który nie spowodował wypadku

Dodaj komentarz