Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Ciężarówka zderzyła się z osobówką w Strzałkowie

Niebezpiecznie było dziś na drodze krajowej K92 w Strzałkowie.

Około godziny 21:45 doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów. Prawdopodobnie w osobówkę wyjeżdżającą z ulicy Powstańców uderzył samochód ciężarowy jadący ze Słupcy.

Kierująca osobówką osoba była zakleszczona w pojeździe kiedy na miejsce dojechały dwa zastępy straży z PSP w Słupcy i jeden z OSP Strzałkowo.

Dwie osoby zostały zabrane do szpitala przez karetkę pogotowia. Droga przez jakiś czas była zablokowana. Przyczyny wypadku ustali policja.

Od jednego z naszych czytelników otrzymaliśmy krótki film z miejsca zdarzenia.

 

 

Najnowsze komentarze
  • Należy przeprogramowac sygnalizację świetlną, za krótki odstęp czasu pomiędzy zmianą na Wyszyńskiego a Powstańców Wielkopolskich. Jest to bardzo niebezpieczne, bo kierowcy na Wyszyńskiego jadący w stronę Wrześni nagminnie przejeżdżają na czerwonym świetle. Dlatego, na Powstańców Wielkopolskich mimo zielonego światła, należy się upewnić czy jest napewno wolne… Nie wspomnę już o prędkości :-(

    • Zgodzę się z kolega wyżej, przeprogramujcie te światła

    • Trzeba to zmienić kiwroqce ! Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla gnoja który czuje się bezpiecznie bo jest wyzej i jedzie większym autem !

  • Zgadzam się. Jak się wyjeżdża z tego skrzyżowania trzeba się rozglądać bo często jadą na czerwonym od strony Słupcy

  • Zgadzam wyjazd na drogę 92 jest niebezpieczny ponieważ auta jadące ta droga czasami przejeżdżają na żółtym lub czerwonym świetle. Tak więc trzeba to zmienić a nie jest to pierwszy wypadek.

  • Cały czas tirami przejeżdżają na czerwonym debile

  • To na zielonym świetle za każdym razem trzeba patrzeć że można na pewno jechać ?śmieszne kierowca auta wyjechał na zielonym a typ z tira go skasował nikt nie patrzy na zielonym czy czasem ktoś nie przejeżdża na czerwonym zielone to zielone to nie jego wina że kierowca tir wleciał na czerwonym

Dodaj komentarz