Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Co dalej z chórem Kanon?

O sprawę działalności słupeckiego chóru Kanon dopytywali ostatnio miejscy radni. 

Przypomnijmy, że 1 marca formacja zawiesiła swoją działalność.  -Chórzyści doszli do wniosku razem z dyrygentem, że nastąpiło zmęczenie materiału. Po prostu wiek robi swoje. Brak świeżej krwi.

To nie jest tak jak w Orkiestrze OSP, gdzie cały czas mamy z pokolenia na pokolenie kontynuację. 

Tu jest cały czas ta sama ekipa i nie ma nowych osób.Dyrygent jest perfekcjonistą i nie dopuszcza do zaniżenia poziomu. Na razie wspólnie ustalili, że w tej formie musi to zostać zawieszone, nie zakończone. 

Powiem tylko, że na pewno nie składamy broni i będziemy walczyli. Czy to w tym kształcie, czy w innym to czas pokaże- mówił dyrektor MDK, Jarosław Dębski. 


Najnowsze komentarze
  • ani chóru ani porządnej orkiestry nie ma już w naszym mieście. niedawno mieliśmy jeszcze bardzo dobrą orkiestrę dętą i całkiem dobry chór. Czas na wnioski panie dyrektorze i panie burmistrzu. Jak nadal będziecie chowali głowę w piasek będziemy sobie mogli zaśpiewać, esta esta gdzie nasz chór i orkiestra.

    • Najważniejsze, że dyrektor walczy 😂😂😂. Orkiestra też się kończy jestem i widzę jak jest. Kiedyś nazywana chlubą miasta. Walczcie dalej dyrektorze i burmistrzu byle inaczej jak do tej pory.

  • Kiedyś to była orkiestra. Sala prób pękała w szwach ledwo nas wszystkich była w stanie pomieścić. Wygrywaliśmy poważne festiwale, ba byliśmy w stanie ogarnąć projekt z M. Maseckim znakomitym kompozytorem.
    Po latach widzę, że zgoda buduje a niezgoda rujnuje. Pan burmistrz ??? Cóż nie pomógł w niczym to i nie pomoże w niczym, sami koniecznie się dogadajmy na przekór wszystkim i wszystkiemu.

Dodaj komentarz