Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Coraz więcej włamań w naszym regionie

W ostatnim czasie słupecka policja została poinformowana o kilku włamaniach do jakich doszło na terenie powiatu słupeckiego. Łupem złodziei padały głównie pieniądze.

16 września nieznani sprawcy włamali się do mieszkania i domu na terenie Słupcy.  Dzień później w podobnych okolicznościach doszło do kolejnego włamania do jednego z mieszkań na terenie naszego miasta, a dwa dni później nieznani sprawcy wtargnęli do domu w Lucynowie. Po splądrowaniu pomieszczeń ukradli pieniądze i biżuterie. W ostatnim czasie do podobnych przestępstw doszło również w sąsiednich powiatach. Z kolei 15 września policjanci z posterunku Policji w Strzałkowie zatrzymali mieszkańca gminy Powidz, który włamał się do domku letniskowego i dwóch przyczep kempingowych na terenie Wylatkowa. Mężczyzna przeszukiwał pomieszczenia szukając alkoholu, jednak nie udało mu się osiągnąć zamierzonego celu. 14 września po godzinie 14.00 dwie młode kobiety podając się za pielęgniarki weszły do mieszkania 85-letniego mieszkańca Słupcy i dokonały kradzieży pieniędzy. Policjanci z Posterunku Policji w Orchowie zatrzymali także dwóch mieszkańców gm. Orchowo, którzy dokonali kradzieży wyciętego wcześniej w lesie drewna sosnowego.


Najnowszy komentarz
  • Sami zlodzieje i degenraci hahaha :D i hodowle marichuaniny co tydzień to nowsza… a ławki na Osiedlu kto uradł …. za dużo psów na mieście ;) Pozdro dla Wiary ze Słupcy :D

Dodaj komentarz