Czarna seria trwa…

W kolejnym ligowym meczu porażki doznali seniorzy UKS MOS Czarnych Ostrowite, którzy u siebie podejmowali Astrę Krotoszyn. Rywalowi w Wilczynie nie sprostali także siatkarze SPS Słupca.

Pierwszy set wygrany gładko przez gości zapowiadał ciężką przeprawę Czarnych. W drugiej partii miejscowi pokazali jednak charakter i wrócili do gry zwyciężając aż 25:17. Wiele stykowych piłek wygrywali w tej cześći gospodarze. Wynik pozostawał więc sprawą otwartą. Drużyna z Krotoszyna w kolejnej partii dokonała kilku roszad w składzie i to od razu przyniosło efekt. Emocji nie brakowało. W spotkaniu oba zespoły nie były zadowolone z błędów sędziów prowadzących zawody. W końcu na zmiany zdecydował się także zespół z Ostrowitego, jednak nie przyniosły one takiego efektu jak w ekipie z Krotoszyna. Czarni ulegli w czwartym secie 17:25, a w całym meczu 1:3. Po czterech  spotkaniach ekipa z Ostrowitego zajmuje przedostatnie miejsce w ligowej tabeli.

O sobotnim meczu w Wilczynie jak najszybciej zapomnieć chcą seniorzy SPS Słupca, którzy gładko przegrali z gospodarzami 3:0. Wilki dominowały przez całe spotkanie. Przed naszymi drużynami szansa na rehabilitację już 15 listopada. Do Słupcy przyjeżdża Liskowiak Lisków, a Czarni Ostrowite na swoje spotkanie wybiorą się do Leszna.