Czarni coraz bliżej utrzymania. Polanin zwycięski w końcówce.

Komplet punktów zdobyły nasze zespoły rozgrywające w środę swoje mecze w ramach konińskiej okręgówki.

Na własnym boisku Czarni Ostrowite podejmowali Kasztelanię Brudzew. W pierwszej połowie gracze Damian Augustyniaka mimo, że dominowali nad swoimi rywalami to jednak razili nieskutecznością pod ich bramką.

Gospodarze mieli co najmniej sześć dogodnych okazji bramkowych. Żadnej nie udało nim się wykorzystać. Mecz rozstrzygnął się w drugich 45 minutach. Oba gola na wagę wygranej zdobył Rafał Czapski.

Do szalonych meczów swoich kibiców w tym sezonie przyzwyczaił już strzałkowski Polanin. Nie inaczej było w Golinie, gdzie gracze Wojciecha Henke mierzyli się z tamtejszą Polonią.

Sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie, a bramki obie drużyny zdobywały na zmianę. Wynik spotkania układał się kolejno 0:1, 1;1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 3:4.

Bramki dla strzałkowian zdobywali Jakub Jóźwiak, Sebastian Kułaga, ponownie Jóźwiak oraz Patryk Adamczewski.