Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Czarni w formie. Wysoko ograli wicelidera.

Po pucharowym zwycięstwie nad Polaninem Strzałkowo zwycięską passę podtrzymali Czarni Ostrowite. Zespół Damiana Augustyniaka pokonał u siebie Tulisię Tuliszków aż 5:1.

Do przerwy miejscowi prowadzili bo dwóch bramkach świetnie dysponowanego tego dnia Jacka Kowalczyka. W drugiej połowie mimo naporu gości skutecznie bronili swojej przewagi.

Zdecydowanie mogli ją też powiększyć, jednak po szybkich kontratakach zabrakło dobrego wykończenia. Dopiero po jednym z rzutów rożnych i ogromnym zamieszaniu w polu karnym zrobiło się 3:0.

Kilka minut później wynik podwyższył Patryk Jasiak, a goście po rożnym i strzale głową zdobyli gola kontaktowego. Na więcej bramek zabrakło czasu, tym bardziej, że sporą jego część gracze z Tuliszkowa wykorzystali na dyskusje z arbitrem.

Wynik spotkania na 5:1 ustalił Łukasz Piguła. Za tydzień na wyjeździe Czarni zmierzą się z Orłem Grzegorzew.

 


Najnowsze komentarze
  • Mecz zakończył się wynikiem 5:1. Pierwsze 4 bramki strzelili Czarni, a potem padł gol kontaktowy dla Tulisii? Może mi to ktoś wyjaśnić? Zawsze myślałem, że bramka kontaktowa to ta, która przybliża zespół do wyrównania, ale o jedną bramkę np. bramka na 1:2, na 2:3.

  • Delikatna pomyłka Za tydzień Czarni grają na wyjeździe z Grzegorzewem a za dwa tygodnie garaja u siebie z CKS Zbiersk

Dodaj komentarz