Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Czarni wreszcie wygrywają

Po serii porażek przyszedł czas na zwycięstwo. Seniorzy Czarnych Ostrowite pokonali u siebie Fanclub Dąbroszyn 4:1. Z kolei druga drużyna SKP bezbramkowo zremisowała na wyjeździe ze Zjednoczonymi Rychwał.

Pewne zwycięstwo Czarni zapewnili sobie dopiero w drugiej połowie, choć po golach Mateusza Kaliskiego i Rafała Wiśniewskiego, prowadzili już po pierwszych 45 minutach meczu. W drugiej gracze z Ostrowitego postawili kropkę na „i” strzelając rywalom jeszcze dwie bramki, których autorami byli Przemysław Skibiszewski i i Dawid Skibiszewski. Ostatni z graczy swoje trafienie zdobył z rzutu karnego. Choć mecz był dość wyrównany, to gości stać było tylko na honorowe trafienie, a dobra skuteczność Czarnych dała im im pierwsze wiosenne zwycięstwo.

W Rychwale bezbramkowo zremisowali natomiast zawodnicy Mirosława Kwaśnego, czyli drużyna SKP II Słupca. Słupczanie nie stworzyli sobie zbyt wielu groźnych sytuacji do zdobycia gola. Raz w poprzeczkę trafił Piotr Witowski, a w dogodnej sytuacji bramki nie zdobył Bartosz Łysiak. W samej końcowe przed stratą gola SKP uratował Bartosz Przybyła.

Czarni Ostrowite- Fanclub Dąbroszyn 4:1
Zjednoczeni Rychwał-SKP II Słupca 0:0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *