Czarni z drugim zwycięstwem z rzędu

Do udanych majowe zmagania zaliczą drużyny piłkarskie z naszego powiatu, które zdobyły komplety punktów.

Na własnym boisku Czarni Ostrowite pewnie pokonali Spartę Orzechowo 2:0. Wynik meczu już na początku otworzył Łukasz Piguła. Gospodarze przeważali jednak nie wykorzystali kolejnych okazji bramkowych.

Dwie stuprocentowe miał chociażby Adrian Stawowy. Tuż przed przerwą po rzucie rożnym i faulu na strzelcu pierwszego gola sędzie wskazał na rzut karny. Na bramkę do szatni zamienił go Tomasz Rosiński.

Goście lepiej weszli drugie 45 minut i mogli zdobyć gola kontaktowego po rzucie karnym. Strzał obroniony przez bramkarza z Ostrowitego i tak okazał się jednak niecelny. Ostatecznie Czarni triumfowali 2:1.

W Miłosławiu 2:0 po bramkach Mariusza Szymańskiego i Sebastiana Kułagi wygrał natomiast Polanin Strzałkowo. Z kolei w A-klasie aż 9:0 Dragona Dzierzbin u siebie pokonały ZKS Orły Zagórów.

Trzy gole zdobył Eryk Kopaczewski, a po jednym dołożyli Daniel Konieczka, Krzysztof Czerniak, Daniel Śledź, Arkadiusz Kukulski, Bartosz Kuzak i Jakub Bączkiewicz.

Majówkę zwycięstwem zakończyli także gracze Hetmana Orchowo, którzy na własnym boisku pokonali Wicher Dobra 6:3 po dwóch bramkach Brzewińskiego i Różyckiego, a także trafieniach Włocha i Tomczaka.