Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Czas podsumowań w gminie Strzałkowo

Spotkaniem w sali wiejskiej w Ostrowie Kościelnym wójt gminy Strzałkowo, Dariusz Grzywiński rozpoczął cykl spotkań z mieszkańcami, podsumowujący pracę samorządu w mijającej kadencji. Podobne wizyty odbędą się we wszystkich sołectwach na terenie gminy.

Na spotkanie w Ostrowie Kościelnym wójt przyjechał z przedstawicielem urzędu marszałkowskiego województwa wielkopolskiego, Ryszardem Taciakiem. Chwilę wcześniej dokonali oni odbioru nowych dróg, które wybudowano w gminie, dzięki wsparciu z Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych. Zbudowane zostały odcinki dróg w Radłowie, odcinek drogi Szemborowo- Szemborowo Parcele, odcinek drogi krajowej do miejscowości Czekuszewo, Janowo Olędry- Janowo Cegielnia oraz fragment ul. Słonecznej.  Koszt wszystkich inwestycji to ponad 600 tys. zł z czego 170 tys. pochodziło z budżetu marszałka województwa wielkopolskiego.

Ryszard Taciak

 

 

Spotkanie było przede wszystkim okazją do podsumowania tego co w gminie, a zwłaszcza w sołectwie Ostrowo Kościelne udało się zrobić w ostatnich czterech latach. A udało się sporo, co podkreśla sołtys, Tadeusz Kasprzyk, który za jedną z najważniejszych inwestycji uważa remont sali wiejskiej.

 

 

Podczas zebrania nie brakowało też rozmów, na temat tego co jeszcze trzeba w sołectwie zrobić. Najwięcej pytań i wątpliwości ze strony mieszkańców dotyczyło kwestii bezpieczeństwa, a także estetyki miejscowości.

Dariusz Grzywiński, wójt gminy

 

 

Kolejne spotkanie podsumowujące kadencję w gminie Strzałkowo już dzisiaj w Krępkowie. Początek o 14:00.

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz