Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Czterech pijanych zatrzymanych na naszych drogach. Rekordzista miał 2,5 promila.

Kolejni czterej kierowcy kierowcy wykazali się skrajną nieodpowiedzialnością i zdecydowali się na jazdę na podwójnym gazie. Na szczęście zostali zatrzymani przez słupeckich policjantów.

– 9 lipca w Słupcy na ul. Gajowej dzielnicowy miasta Słupcy zatrzymał do kontroli auto osobowe. Okazało się, że kierowca miał prawie promil alkoholu w organizmie.

10 lipca policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali kolejnych dwóch pijanych kierowców. W Ratyniu kierujący fiatem doblo „wydmuchał” (po przeliczeniu) 1,2 promila alkoholu. W Lądzie badanie kierowcy osobowego citroena wykazało 1,7 promila alkoholu w jego organizmie.

Rekordzistą okazał się rowerzysta zatrzymany 11 lipca w Słupcy przez policjantów drogówki . Miał około 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Kierowco – niezależnie jakim pojazdem kierujesz, nie ma zgody na jazdę pod wpływem alkoholu! Nie chodzi tylko o utratę prawa jazdy i konsekwencje karne! Na drodze nigdy nie jesteś jedynym uczestnikiem ruchu! Twoje zachowanie ma wpływ na zdrowie i życie innych osób! – informuje KPP w Słupcy.

2 odpowiedzi

  1. Alkohol w Polsce jest dostępny na każdym kroku!!! Uwaga rónież na stacjach benzynowych!! Po co???
    Co z profilaktyką? Nie wystarczą apele skoro można na stacji zatankować podwójnie.

  2. Otyłość, też jest problemem Polaków, to co w związku z tym zabronimy sprzedawać żywność, skoro ludzie nie potrafią jeść racjonalnie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *