Czwartki Lekkoatletyczne we Władysławowie

W miniony czwartek, 15 zawodniczek sekcji LA Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Słucpy wzięło udział w kolejnej edycji Czwartków Lekkoatletycznych, która tym razem odbyła się we Władysławowie.

Młode lekkoatletki rywalizowały w czterech konkurencjach: biegu na 60 metrów, biegu na 300 metrów, rzucie piłeczką palantową oraz skoku w dal.

Zawodniczki zaprezentowały się z bardzo dobrej strony, poprawiając swoje rekordy życiowe i zdobywając czołowe lokaty w poszczególnych konkurencjach. Poniżej prezentujemy miejsca naszych reprezentantek.

Gratulujemy wszystkim zawodniczkom udanych występów i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej sekcji. Kolejny start już niebawem!

 

Bieg na 60 metrów

2. Hana Rajzner (2014), Zuzanna Miętkiewicz (2013), Gabriela Pawlak (2012)
3. Karina Pokrop (2015)
3. Aleksandra Żminkowska (2013)

 

Bieg na 300 metrów

1. Hanna Kazuś (2014), Aleksandra Śledź (2014)
2. Gabriela Sowacka (2012), Anna Ratajczyk (2013)
3. Wiktoria Jędrzejewska (2015), Hanna Ratajczyk (2013)

 

Rzut piłeczką palantową

1. Gabriela Pawlak (2012)

 

Skok w dal

1. Zuzanna Miętkiewicz (2013)
2. Gabriela Sowacka (2012)
3.Wiktoria Jędrzejewska (2015), Hanna Kazuś (2014)

 

FOTO: TEKST/FOTO: PMOS Słupca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *