Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Czy Słupca zna angielski?

Już po raz drugi słupczanie będą mogli sprawdzić swoją znajomość języka angielskiego. Wszystko za sprawą Wielkiego Testu Języka Angielskiego, który odbędzie się 14 września w Miejskim Domu Kultury.

Wielki Test Języka Angielskiego to ogólnopolskie wydarzenie, które w tym roku ma już swoją trzecią edycję. W Słupcy akcja zostanie przeprowadzona po raz drugi, za sprawą Szkoły Językowej EL MUNDO Centrum Języków Obcych. Jak mówi właścicielka szkoły, chodzi o promowanie nauki języka angielskiego i możliwość sprawdzenia swojego poziomu znajomości języka.

W tym roku test zostanie przygotowany we współpracy z ETS Global- międzynarodowym wydziałem Educational Testing Service (ETS). Dzięki temu uczestnicy będą mieli jedyną i niepowtarzalną okazję bezpłatnego przetestowania się przy pomocy fragmentów najbardziej prestiżowych egzaminów na świecie- TOEIC i TOEFL.

W teście mogą wziąć udział zarówno najmłodsi (test dziecięcy przeznaczony jest dla uczestników od 8 do 12 roku życia), młodzież (TOEFL Junior- od 13 do 17 roku życia) oraz dorośli (TOEIC- powyżej 18 roku życia). Sprawdzić się więc może każdy, a żeby to zrobić wystarczy zarejestrować się na stronie www.slupca.znaangielski.pl i przyjść 14 września do Miejskiego Domu Kultury w Słupcy. Podczas rejestracji online można dodatkowo wziąć udział w konkursie i wygrać atrakcyjne nagrody. Zapraszamy do udziału!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *