Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło dziś w Sierakowie w Gminie Strzałkowo.
Około godziny 10:00 na tamtejszym skrzyżowaniu zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce wysłano dwa zastępy straży z PSP w Słupcy, a także po jednym z OSP Strzałkowo i OSP Babin.
Jedna poszkodowana osoba została zabrana do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego. W czasie działań służb ruch drogą był utrudniony.
Przyczyny zdarzenia ustali Policja.
FOTO: OSP Strzałkowo








Jedna odpowiedź
Łooopanie, kino akcji