Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Dalej śrubują swój rekord. Zostali wiceliderem tabeli.

Już 11 mecz z rzędu wygrali piłkarze ZKS Orłów Zagórów.  Tym razem na wyjeździe pokonali Teleszyna Przykona 0:1 i awansowali na drugie miejsce w tabeli A-klasy.

-Nasz zespół przez większość czasu dominował spotkanie. W pierwszej połowie szczególnie blisko strzelenia bramki byli Arkadiusz Kukulski i Marcin Świątkowski, jednak piłka trafiła najpierw w słupek, a po strzale Świątka w poprzeczke. Rywale natomiast nastawili się na groźne kontrataki, jednak ani jednej, ani drugiej drużynie nie udało się zdobyć bramki.

Druga połowa to kontynuacja gry z pierwszych 45 minut. Około 75 minuty faulowany w polu karnym był Szymon Andrzejak, a sędzia wskazał na 11 metr. Do piłki podszedł sam poszkodowany i pokonał bramkarza rywali! Do końca meczu nic się już nie zmieniło.

W 90 minucie mogliśmy podwyższyć prowadzenie, jednak w sytuacji sam na sam bramkarz wyczuł zamiary naszego zawodnika i nie dał sie przelobować. Dzięki korzystnemu wynikowi meczu Nałęcz Babiak – Baszta Przedecz nasz zespół wskoczył na pozycję wicelidera rozgrywek! Do końca już tylko 3 mecze, a za tydzień do Zagórowa zawita Nałęcz Babiak, który zajmuje 3 miejsce, już teraz zapraszamy!- czytamy na stronie zespołu z Zagórowa.

Z Warta Kramsk 2:0 na wyjeździe przegrał z kolei Hetman Orchowo. Wyjazdową porażkę na swoim koncie zapisali też Czarni Ostrowite, którzy przegrali ze Zjednoczonymi Trzemeszno 2:0 12 czerwca na wyjeździe zmierzą się z GKS-em Sompolno.

 

FOTO: Archiwum


Brak komentarzy

Dodaj komentarz