Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Dariusz Kordek w Zagórowie

Recital Dariusza Kordka „Muzyczna podróż przez lata 30., 50., 60.,…” zorganizowany została sali Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Zagórowie.

-25 maja w sali kinowej po dłuższej przerwie spowodowanej przez pandemię odbył się recital znakomitego aktora teatralnego, filmowego i telewizyjnego Dariusza Kordka, który przeniósł publiczność w lata 30., 50., 60.,…

Artysta zaprezentował piosenki m.in. z repertuaru Eugeniusza Bodo, Mieczysława Fogga i Bogdana Łazuki. Nie zabrakło również utworów Jamesa Browna czy Roda Stewarta oraz wykonań musicalowych, bo Dariusz Kordek to również gwiazda musicali i teatrów muzycznych w całej Polsce.

To był świetny koncert. Dopisała również wspaniała publiczność, która bawiła się i śpiewała wspólnie z naszym gościem. Dziękujemy Dariuszowi Kordkowi za moc wrażeń, a publiczności za udział w koncercie.

Dziękujemy Grzegorzowi Cieślewiczowi za zdjęcia. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach realizowanych przez MGOK Zagórów. Zapraszamy 25 czerwca o godz. 17.00 na spektakl teatralny (komedię) „Randka w Bistro” w wykonaniu aktorów Marzanny Graff, Aleksandra Mikołajczaka oraz Kasi Winczy.

Bilety są już do nabycia w MGOK-czytamy na stronie ośrodka.

 

FOTO: MGOK Zagórów


Brak komentarzy

Dodaj komentarz