Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Darmowe szkolenia dla młodych

Młodzieżowe Centrum Kariery w Słupcy zaprasza do wzięcia udziału w darmowych szkoleniach. Wszystko za sprawą projektu pod hasłem „Gwarancje dla młodzieży” realizowanego przez Ochotnicze Hufce Pracy w ramach Programu Operacyjnego Wiedza-Edukacja-Rozwój 2014-2020.

Projekt skierowany jest do ludzi młodych, w wieku od 18 do 24 roku życia. Chodzi o osoby zaliczające się do tzw. grupy NEET, czyli takie, które: nie pracują, nie kształcą się, nie szkolą. Na jakie formy wsparcia można liczyć? Marcin Nowak z Młodzieżowego Centrum Kariery w Słupcy.

 

 

Wszystkie formy wsparcia są bezpłatne. Wystarczy zgłosić się do Młodzieżowego Centrum Kariery w Słupcy z siedzibą w Urzędzie Miasta. Rekrutacja do projektu potrwa do końca sierpnia.

3 odpowiedzi

  1. Super, że został stworzony taki projekt. Młodzi ludzie potrzebują tego bardzo. Muszą wiedzieć gdzie chcą iść, muszą poczuć gdzie im dobrze muszą odbnaleźć i wykorzytsać swój potencjał. Miejemy tylko nadzieję, że słupceka młodzieżpodejdzie do tego tematu poważnie i z wielką chęcią skorzytają z tego, co zapewne ma na celu pomuc im odnaleźć się w życiu. :-) Świetny pomysł! Super, że darmowy! Korzystajcie Moi Młodzi! :-)

  2. Szkoda tylko, ze szkolenia nie są organizowane takze dla osób pracujacych czy uczacych. W wolnym czasie pomiedzy zajeciami mozna bez problemu dane szkolenie ukonczyc

    1. Jest to na tym etapie wsparcie :). Jeżeli są Państwo zainteresowani wsparciem które szeroko oferujemy. Zapraszamy do nas bezpośrednio. Jeżeli zgłosi się Pani do nas. To zwiększy Pani szansę dla siebie na przyszłość. Często zdarzają się kursy i szkolenia dla osób pracujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *