Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Darmowe zajęcia ruchowe dla przedszkolaków online

Do skorzystania z bezpłatnych zajęć ruchowych online dla przedszkolaków zachęca słupecki Urząd Miasta.

Z niepokojem obserwujemy jak ta niewątpliwie trudna sytuacja, w której wszyscy się znaleźliśmy, wpływa na codzienność mieszkańców naszego miasta, a zwłaszcza na zdrowie dzieci.

W trosce o dobro przedszkolaków wspólnie z Fundacją Veolia Polska rozpoczęliśmy działania na rzecz aktywizacji ruchowej najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Poprzez udział w programie Sportowej Akademii Veolia Junior (SAV Junior), placówki przedszkolne otrzymają narzędzia do pracy zdalnej z dziećmi, gotowe do wprowadzenia od zaraz.

Na przedszkolaków i rodziców czeka szereg pomysłów na aktywności ruchowe bez wychodzenia z domu. Wśród rozwiązań znajdują się między innymi cykliczne zajęcia ruchowe on-line z doświadczonym w pracy z dziećmi instruktorem, który wcieli się w rolę aktywnej maskotki – SAV-usia, kreatywne materiały do samodzielnego wykonania i wykorzystania w domu oraz szereg dodatkowych inspiracji.

Dzisiaj dzieci bardziej niż zwykle potrzebują ruchu, dlatego wspólnie zapewnijmy im możliwie najlepsze warunki.

Obserwujcie naszą stronę i profil na Facebook’u, gdzie na bieżąco będziemy udostępniać informacje o podejmowanych przez miasto i przedszkola działaniach. Link znajdziecie TUTAJ.

We współpracy z Fundacją Veolia Polska rozpoczęliśmy działania na rzecz najmłodszych mieszkańców naszego miasta. W ramach programu Sportowej Akademii Veolia Junior (SAV), wspólnie z placówkami przedszkolnymi, zachęcamy rodziców i ich dzieci do sportowych aktywności bez wychodzenia z domu.

Dzisiaj dzieci bardziej niż zwykle potrzebują ruchu, dlatego wspólnie musimy im pomóc!- czytamy na stronie Urzędu.


Brak komentarzy

Dodaj komentarz