Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

„Dążę do czegoś więcej”

Niedawno miała miejsce premiera klipu do najnowszego utworu słupeckiego rapera Damiana Popielarskiego. W rozmowie z Popiołem pytamy o jego nową płytę, którą zapowiada wspomniane video, a także o jej charakter.

Nowy klip do kawałka „To nie te czasy”, który wrzuciłeś do sieci promuje również nową produkcję. Jej premiera miała miejsce 22 marca. Jest ona diametralnie inna od twoich poprzednich. Skąd więc taka zmiana? 
 
-Klip zapowiada mixtape „Przebudzenie”, którego premiera odbyła się 22 marca. Album ma charakter pozytywny, refleksyjny, a zarazem bardzo szczery i można powiedzieć otwierający oczy. Cały poprzedni rok był jedną wielką zmianą zaczynając od zmiany stylu do życia kończąc na zmianie toku myślenia. Inspiracją był obraz lepszego życia, do którego nadal dążę i to jest mój główny cel. Nic poza byciem szczęśliwym. W niektórych kawałkach był nią też film oparty na faktach 'Into the Wild’, który polecam wszystkim materialistom. To on otworzył mi oczy na to co tak naprawdę jest ważne w życiu i po co tu jesteśmy.

Dlaczego postanowiłeś nakręcić video do właśnie tego utworu?
 
-Wybrałem ten kawałek, bo jest moim zdaniem jednym z najlepszych z płyty i nawet starsze pokolenie może w nim odnaleźć cząstkę siebie. Skąd pomysł? Chyba z tęsknoty za tamtymi czasami. Za produkcję jak zawsze odpowiedzialny Dawid Adamczewski (Davideoz Produxion) i jak zawsze kawał dobrej roboty z jego strony. Kawałek jest zbiórką wspomnień z najpiękniejszych lat mojego/ naszego życia, kiedy nie liczyło się nic poza byciem szczęśliwym i poznawaniem świata. Teraz większość z nas utkwiło w monotonii i rutynie robiąc to co wypada i przejmując się opinią sąsiadów. Ja nie wybieram takiego trybu życia, dążę do czegoś więcej niż tylko do tego by przetrwać.

To jednak nie koniec możliwości zapoznania się z nową produkcją w internecie prawda?

-Tak. Codziennie lub co dwa dni będę wrzucał kolejne kawałki z płyty, by każdy zdarzył się oswoić. Premiera miała miejsce 22 marca, a już teraz za symboliczną kwotę można zdobyć cały album. Pozdrawiam wszystkich którzy są na tyle odważni by żyć własnym życiem a nie tylko je przetrwać, dziękuje za wsparcie tym którzy mnie wspierają i pamiętajcie :,,Jeśli przyjmiemy, że ludzkie życie ma być rządzone przez rozsądek, potencjał życia zostanie utracony. ” Wielkie 5!

Rozmawiał: Wojciech Lisiak

Poniżej prezentujemy najnowszy klip Popioła do utworu „To nie te czasy”

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *