Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Debata z działkowcami

 

Komenda Powiatowa Policji w Słupcy zorganizowała wczoraj kolejną debatę społeczną pod hasłem „Decydujmy wspólnie”. Tym razem jej adresatami byli działkowcy, zrzeszeni w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym „Róża” w Słupcy.

To już ósma debata przeprowadzona w ostatnim roku przez słupecką policję w ramach rządowego programu ograniczania przestępczości i społecznych zachowań „Razem Bezpieczniej”. Jego głównym celem jest zmniejszenie zjawisk budzących powszechny sprzeciw i poczucie zagrożenia.

Marlena Kukawka, oficer prasowa słupeckiej policji

 

 

Po spotkaniach z mieszkańcami poszczególnych gmin, przyszedł czas na debatę z działkowcami z Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Róża” w Słupcy. Jak wynika ze statystyk, w ostatnich latach, znacznie spadła liczba włamań i kradzieży na działkach. Powodem tego mogą być m.in. różnego rodzaju akcje profilaktyczne, przestrzegające działkowców przed zagrożeniami.

 

 

Po zakończeniu debaty, jej uczestnicy otrzymali do wypełnienia specjalną ankietę, w której mogli wyrazić swoje zdanie na temat spotkania i współpracy z policją, oraz zasygnalizować pewne problemy ich dotyczące.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *