W miniony weekend odbył się III cykl Ślesińskich Turniejów Szachowych „Cztery Pory Roku”.
– Do rywalizacji zgłosiło się aż 159 zawodników, którzy przez dwa dni (w sobotę i niedzielę) walczyli o zwycięstwo przy szachownicy.
Z ogromną dumą informujemy, że Cezary Ratajczyk po raz pierwszy zadebiutował w tak dużym turnieju. Choć dotychczas swoje doświadczenie zdobywał głównie w rozgrywkach internetowych i zawodach szkolnych, w ten weekend pokazał prawdziwą klasę — zdobył I miejsce!
Gratulujemy Czarkowi świetnego występu, determinacji i pasji do królewskiej gry! Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni i życzymy kolejnych szachowych sukcesów! – czytamy na stronie Liceum Ogólnokształcącego w Słupcy.
FOTO: LO Słupca





