Derby dla Orłów

Wynikiem 2:1 zakończyły się piłkarskie derby Gminy Zagórów. Tym razem triumfowały Orły z Huty Łukomskiej.

W pierwszej połowie to zwycięski zespół dłużej utrzymywał się przy piłce. Wynik spotkania otworzył Eryk Kopaczewski, który strzałem zza szesnastki pokonał stojącego w bramce ZKS-u Tomasza Kruszynę.

Gdyby nie jego interwencja kilka minut później mogło być już 2:0. Niewykorzystane sytuacje w końcu się zemściły. Wynik meczu z rzutu karnego wyrównał Wiktor Graczyk. Oba zespoły miały jeszcze swoje okazje, jednak na przerwą schodziły przy wyniku 1:1.

W drugiej połowie skuteczniejsi okazali się goście, którzy dzięki bramce Kacpra Urbaniaka mogli cieszyć się ze zwycięstwa.

Z liderem, czyli Polonusem Kazimierz Biskupi w Konińskiej Klasie Okręgowej zremisowali u siebie z kolei Czarni Ostrowite. Gola dla miejscowych po strzale z dystansu zdobył Michał Walerczyk. W drugiej części meczu jedenastki na bramkę nie zamienił Krystian Augustyniak.