Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Dla kogo Słupecki Laur Gospodarczy?

Znamy już firmy z terenu powiatu słupeckiego zgłoszone do plebiscytu „Słupecki Laur Gospodarczy”. W tym roku o tytuł powalczy 11 wyróżniających się przedsiębiorstw. Zanim dowiemy się, które z nich zwycięży, każde odwiedzi kapituła konkursu.


Plebiscyt wkracza w najważniejszą fazę. Teraz spośród zgłoszonych firm trzeba wybrać tę, do której w tym roku trafi Laur Gospodarczy. Liczyć się będą m.in.: jakość produktów i usług, posiadane certyfikaty i wyróżnienia, oryginalność, czy etyka w biznesie. Starosta słupecki, Mariusz Roga wie, że przed kapitułą konkursu stoi teraz nie lada wyzwanie.

 

 

Zwycięzca zostanie wybrany spośród takich firm jak: B.M.T.I. Polska Sp. z o.o. Oddział Strzałkowo, Zakład Stolarski Wojciech Sowacki, ALBATERM Sp. z o.o., Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego S.A. Zakład Produkcyjny w Stawie, Firma Handlowo Usługowa GROBLA AGRI Karolina Czechowska, Salon Fryzjerski Sylwia Orzechowska, Centrum  Kultury MUZYK, Hotel Moran, Piekarnia Pana Pawła Konińskiego, EKOBAU POLSKA oraz P.P.H.U. Konspol Bis Sp. z o.o.. Gala finałowa Słupeckiego Lauru Gospodarczego już 13 czerwca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *