Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

„Dla nas powoli staje się jasne, że o baraże będzie ciężko”

Kolejną ligową porażkę na swoim koncie zapisali siatkarze SPS Konspol Słupca.

-Niestety kochani, nasza sytuacja w lidze staje się bardzo trudna. Przegrywamy z MMKS Lotnik Łęczyca mecz „na noże” 3:2 (23:25, 23:25, 25:21, 25:21, 15:13).

Mimo wielkiej walki i odrabiania strat w piątym secie, ostatni cios należał do gospodarzy, którzy podtrzymują swoją znakomitą formę z ostatnich tygodni. Dla nas powoli staje się jasne, że o baraże będzie ciężko, ale dopóki piłka w grze będziemy robić wszystko żeby się w nich znaleźć.

Już za tydzień jedziemy do Poznania na mecz z Enea Energetyk Poznań gdzie oczywiście o wygraną łatwo nie będzie, ale nie składamy broni.

Gospodarzom gratulujemy wygranej po sportowej walce do samego końca- czytamy na stornie słupeckie zespołu.

 

FOTO: Archiwum

4 odpowiedzi

  1. Tyle kasy idzie na tych zawodników sprowadzanych, miejscowych nie widać w składzie. A wynik podobny albo nawet lepszy osiąga Wilczyn, który w składzie ma lokalnych graczy i niechcianych w sps-ie…

        1. Warto byłoby zadać to pytanie zaangażowanym w słupecką siatkówkę…co takiego stoi na przeszkodzie by zmienić tą sytuację?…czytam młodzicy są,kadeci trenują juniorzy już grają w rozgrywkach tzn coś się dzieje tylko pytanie czy to poza młodzikami to zabawa w siatkówkę czy poważny intensywny trening który da wyniki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *