Pierwsze audycje mają za sobą uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej w Słupcy.
– W poniedziałek w godzinach popołudniowych odbyły się audycje uczniów klas pierwszych cyklu sześcioletniego i czteroletniego!
Dla wielu z nich był to pierwszy występ przed publicznością w murach naszej szkoły.
Gratulujemy wszystkim uczniom udanych występów – czytamy na stronie placówki.

FOTO: PSM Słupca





