„Dla wielu z nich był to pierwszy występ przed publicznością w murach naszej szkoły”

Pierwsze audycje mają za sobą uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej w Słupcy.

– W poniedziałek w godzinach popołudniowych odbyły się audycje uczniów klas pierwszych cyklu sześcioletniego i czteroletniego!

Dla wielu z nich był to pierwszy występ przed publicznością w murach naszej szkoły.

Gratulujemy wszystkim uczniom udanych występów – czytamy na stronie placówki.

 

 

FOTO: PSM Słupca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *