Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

„Dlaczego niektórzy użytkownicy plaży chcą ją zamienić w śmietnik?”

Temat zaśmiecania miejsca swoich lodowatych kąpieli poruszyły Przerębloki, morsy z Zagórowa.

-Jesteśmy zauroczeni rozrastającym się śmietniskiem i gruzowiskiem na Niebiańskiej Plaży. Zyskuje ona wtedy niebywały urok.

Uwielbiamy spędzać czas wolny po pracy i weekendy wśród butelek, puszek po piwie i konserwach, papierków po cukierkach, pudełek po papierosach, folii po czipsach, zużytych chusteczek i kapsli. Dodatkowo świetnie wypoczywa się wśród gruzu, który ktoś przywiózł, ponieważ robił remont.

Dzięki, tak trzymać. Nie wiemy, jak się odwdzięczyć. Jest coraz fajniej i przyjemniej. Półtora roku temu kilka osób chciało stworzyć miejsce do morsowania i spotkań. Została zbadana woda, skoszona trawa.

Pojawiły się biały piasek, własnoręcznie wykonane przez Drwala meble oraz kosz na śmieci. Oczyszczono nawet dno, aby nikt się nie skaleczył w stopę. Myślano, że zrobiono coś fajnego. Myślano, że ludzie będą mogli przyjechać, usiąść na ławce i zażyć wytchnienia.

Tak się częściowo stało, tylko pojawia się pytanie: dlaczego niektórzy użytkownicy plaży chcą ją zamienić w śmietnik? Może warto wtenczas spotykać się na wysypisku śmieci? Jest już gotowy anturaż.

Nie trzeba czekać na moment finalny. Myślano naiwnie, że ktoś może uszanuje pracę innych. Dziękujemy bardzo za docenienie naszej pracy. Łączymy wyrazy przyjaźni i sympatii. Dzięki niektórym to miejsce dopiero teraz jest… takie wspaniałe- czytamy na stronie zagórowskich morsów, którzy sami rozpoczęli sprzątanie we wspomnianym miejscu.


Najnowszy komentarz
  • Dlaczego się dziwicie ze Wasz ukochany teren został zawładniety przez hordę prymitywnych homo sapiens ktorzy wychowali sie w oborze wsrod bydła pod nogami mieli gnojowisko wiec jak bydło przepedziło ich to teraz zachowanie ich jest tez takie samo, zascianek zawsze wyjdzie z chama

Dodaj komentarz