Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Dlaczego w kinie nie można płacić kartą?

O możliwość płatności bezgotówkowych w Kinie Sokolnia dopytywał radny, Ryszard Pilarski.

Jak się okazuje była ona brana pod uwagę już dawno. Problemem są jednak koszty.

-Ja rozumiem wygodę jak najbardziej tylko cały czas bronię się ze względów ekonomicznych, bo tam gdzie pojawia się terminal płatniczy, tam pojawia się prowizja od obrotu.

Ładnie to wygląda na początku, ale po kilku miesiącach wchodzą znaczące prowizje w zależności od obrotu. Oczywiście jest to wygodne, ale boję się, że płatności musiałyby zostać przerzucone na widzów.

Faktem jest, że nasze bilety są jednymi z najtańszych w regionie. Wcześniej, czy później będziemy jednak zmuszeni podjąć ten temat. Takie czasy- mówił dyrektor, Jarosław Dębski.


Najnowsze komentarze
 • Co za bełkot, jedynym powodem jest skandaliczne lenistwo i skrajną niekompetencja pseudo dyrektora, który niczego nie potrafi zrobić.

  • Zgadzam się u mnie pod domem mogę płacić kartą w kiosku za np papierosy i Pani nie narzeka że nie sprzeda mi bezgotówkowo, bo prowizja jest

 • Problematyczni jesteście.
  Nie można płacić kartą to nie można i trzeba gotówką ( tu się kłania żelazna logika)
  Pokolenie e-ludzi wprowadzą tą Waszą ukochaną płatność kawałkiem plastiku i będzie drożej to znowu będzie źle… ach polaczki…..Zamiast się cieszyć, że tak tanio to jeszcze źle.
  Wszędzie tylko narzekanie, ludzie no trochę optymizmu.

  • Żadna nowość ,takie są formy płatności za usługę lub zakup towaru.Jeśli dyrektor nie nadąża za techniką to ma problem . Gdyby był dyrektorem MDK -na swojej działalności pewnie by nadążał z prawami rynku.

Dodaj komentarz