Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Długa droga do nowej drogi

Mieszkańcy Piotrowic mogą już się cieszyć z nowej drogi. Zakończona przed kilkoma dniami inwestycja, wczoraj oficjalnie została oddana do użytku.

Droga z Piotrowic do Młodojewa została przejęta przez gminę od powiatu blisko sześć lat temu. W tym czasie, etapami, udało się w całości ją przebudować. Oddany wczoraj odcinek był ostatnim, który dopełnił tego dzieła. – Tą drogą nie jeździcie sami, ale jeżdżą też inni mieszkańcy naszej gminy i bardzo się cieszę, że udało się nam ją dokończyć. Mamy kolejny piękny trakt z Piotrowic do Młodojewa i myślę, że wiele osób z tej drogi skorzysta– mówiła wójt gminy, Grażyna Kazuś. Nowy dywanik zalany został na odcinku ponad 700 metrów i kosztował prawie 330 tys. zł. Niemal połowę, bo aż 150 tys. zł stanowiła dotacja Samorządu Województwa Wielkopolskiego otrzymana w ramach Funduszu Ochrony Gruntów Ornych. Wykonawcą inwestycji była firma Skanska.


Najnowsze komentarze
  • Bez przesady ,to tylko 700m drogi ,a pompa jakby gmina ściągnęła inwestora ,który da 500 miejsc pracy xD

  • TAk to już jest, że każda okazja do pokazania się jest dobra. Pokazać się przy inwestycji skończonej rzecz bezcenna w roku wyborczym. Szkoda , że tak wiele inwestycji Panie Kazuś zablokowały aby żyło się Lepiej SWOIM OCZYWIŚCIE. Od kilkunastu lat to samo paradowanie w kasku i kamizelce, łażenie po drabinach w spódnicy, udawanie zaangażowania i 10% zaangażowanie w promocje gminy. Szkoda, że 90% czasu promuje swoją osobę i Córkę. W tej gminie jak ktoś wbije szpadel w ziemie to może być pewny że kazusiowe na przyjadą sobie zdjęcie zrobić. Gazety otrąbią sukces gminy i heroiczną walkę o miejsca pracy. DO ROBOTY SIĘ WEŹCIE A NIE PO BUDOWACH POZOWAĆ

  • Ale sukces 6 lat budować drogę etapami i na końcu 15 znajomych przychodzi na otwarcie :):) Zainteresowanie społeczne problemem jak widać ogromne.

Dodaj komentarz