Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Długo wyczekiwana wizyta

Miły gość odwiedził ostatnio Przedszkole w Młodojewie

Wizyta świętego Mikołaja w Przedszkolu w Młodojewie, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku. Milusińscy przygotowują się do niego  starannie. Każda grupa dekoruje świątecznymi dekoracjami swoją salę, ubierają wspólnie choinkę oraz uczą się pilnie wierszyków i piosenek, które będą mogły zaprezentować przed tak wyjątkową osobą. Dzieci uwielbiają te przygotowania i mimo, że zajmują im one wiele czasu, robią to z wielką przyjemnością.

Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków.Święty Mikołaj nie zawiódł  dzieci i nie kazał długo na siebie czekać.

Starszaki wraz z maluszkami mogły w końcu zaprezentować to co przygotowały. Po wystąpieniu Mikołaj nagrodził przedszkolaków brawami , ale również wręczył oczekiwane przez wszystkie dzieci prezenty– kalendarze adwentowe oraz zabawki edukacyjne dla grup.

Miłym akcentem na zakończenie spotkania były zdjęcia z Mikołajem, które będą pamiątką.Podczas spotkania Mikołaj życzył wszystkim dzieciom oraz pracownikom przedszkola zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Obiecał, że powróci do nas za rok.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz