Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

„Do re mi”, czyli muzycznie w słupeckim MDK-u

Kilkudziesięciu młodych wykonawców udowadniało dzisiaj na scenie Miejskiego Domu Kultury w Słupcy, że ich pasją jest śpiew. Ci najlepsi zakwalifikowali się do kolejnego etapu Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2014.


W powiatowych eliminacjach wzięło udział w sumie dwudziestu młodych wykonawców. Nominowanych do etapu rejonowego zostało siedmioro z nich. Są to: Julia Frątczak z Przedszkola nr 4 „Jarzębinka” w Słupcy, Nicole Rosadowska z Przedszkola nr 1 w Słupcy, Oliwia Karpińska, Lena Witkowska oraz Oliwier Stachowiak z Przedszkola nr 2 „Miś” w Słupcy oraz reprezentantki Przedszkola „Kubuś Puchatek” w Strzałkowie, Filia w Wólce: Zofia Szkudlarek i Aleksandra Stanisławczyk. To właśnie ci młodzi artyści w najbliższy piątek w Koninie powalczą o to, by w czerwcu wstąpić w finale konkursu i zaśpiewać na Starym Rynku w Poznaniu. Co było najważniejsze przy wyborze tych najlepszych? O tym Remigiusz Wojciechowski z Gminnego Ośrodka Kultury „Sokół” w Czerwonaku.

 

 

 

Eliminacje powiatowe zorganizowały wspólnie dwie placówki: Miejski Dom Kultury i Przedszkole nr 4 „Jarzębinka” w Słupcy. Finał konkursu 15 czerwca na Starym Rynku w Poznaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *