Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

„Dobry, zimny prysznic i lekcja przed meczami o stawkę”

Piłkarska runda wiosenna zbliża się wielkimi krokami. Za nami kolejne mecze kontrolne drużyn z naszego powiatu.

W sobotę Czarni Ostrowite pokonali Płomień Nekla 2:0 po bramkach Łukasza Piguły i Rafała Czapskiego.

Z kolei w sobotę z Pogonią Mogilno 8:1 przegrali seniorzy SKP Słupca. Gola dla naszego zespołu zdobył zawodnik testowany.-Pierwsza połowa meczu nie zapowiadała aż takiego wyniku. To my objęliśmy prowadzenie i co prawda zespół z Mogilna miał optyczną przewagę, ale do pewnego momentu nic z tego nie wynikało. Później przytrafiły się nam dwa niepotrzebne błędy i do przerwy było 1:2.

Natomiast druga połowa meczu totalnie do zapomnienia. Zbyt łatwo tracone bramki, niewykorzystany rzut karny, czego skutkiem był taki wynik końcowy. Dobry, zimny prysznic i lekcja przed meczami o stawkę – podsumowuje trener SKP Słupca, Łukasz Kubzdyl.

9:0 Sokoła Chwaliszew ograli z kolei seniorzy ZKS-u Orłów Zagórów. Cztery gole zdobył Eryk Kopaczewski, a po dwa Arkadiusz Kubacki i Tobiasz Wujek. Rywale raz trafili do własnej bramki.

W meczu z Czarnymi Czerniejewo 3:3 zremisował Polanin Strzałkowo. Gole dla naszego zespołu strzelali: Rafał Musiałowski, Radosław Trybuła i Łukasz Szygenda.

-Pomijając wynik spotkania to z większości momentów gry jestem zadowolony. Wynik nie jest w sparingach najważniejszy, ale boli strata aż trzech bramek. Na plus liczba sytuacji strzeleckich jakie potrafiliśmy stworzyć zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie. Zawodziła skuteczność i nad tym przede wszystkim musimy jeszcze popracować w ostatnich tygodniach przygotowań- podsumowuje trener, Wojciech Henke.

 

FOTO: Archiwum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *