Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Dołącz do Szkoły Muzycznej Yamaha w Słupcy !

Wszystkich miłośników muzyki do skorzystania ze swojej oferty zaprasza słupecka Szkoła Muzyczna Yamaha im. Edwarda Fiszera.

Wszystkich miłośników muzyki do skorzystania ze swojej oferty zaprasza słupecka Szkoła Muzyczna Yamaha im. Edwarda Fiszera. Realizuje ona programy stosowane w Szkołach Muzycznych Yamaha na całym świecie.

W Polsce działa obecnie 120 placówek, w których uczy się ponad 11.000 uczniów. Również ta słupecka pragnie rozbudzić uzdolnienia muzyczne u wszystkich osób, poczynając od najmłodszych 9-ciomiesięcznych , a skończywszy na bardzo dojrzałych, którzy teraz zyskali czas i możliwości na rozwój swoich pasji.

 

 

Szkoła może pochwalić się wieloma nagrodami za swoją pracę, wśród których są między innymi tytuł Słupecki Przedsiębiorca Roku w dziedzinie osiągnięć społeczno-kulturalnych, wyróżnienie za dynamiczny rozwój placówki oraz wzorową współpracę z Centralą Szkół Muzycznych Yamaha w Polsce, a także tytuł Szkoła Roku, za dynamiczny rozwój placówki, wysoki poziom zająć, działalność koncertową, festiwalową i inną, wspomagającą rozwój uczniów.

Ponadto placówka została uznana za „Miejsce Odkrywania Talentów” nadany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej .

Jeśli chcesz aby Twoje dziecko miało kontakt z muzyką, jeśli chcesz, aby nauka była przyjemnością i sposobem na spędzenie wolnego czasu, jeśli sam pragniesz muzykować – przyjdź do nas. Zapraszamy niemowlaki, dzieci, młodzież oraz dorosłych do wspólnego przeżywania radości płynącej z muzykowania. Muzyka – to nie hobby dla wybranych. Muzykować może każdy!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zadzwoń i umów się na lekcję próbną- to nic nie kosztuje i nie zobowiązuje, a może okazać się początkiem wspaniałej przygody z muzyką- mówi Arleta Adamczyk, dyrektor szkoły.

Więcej informacji na temat zapisów i oferty znajdziecie TUTAJ.

 

*materiał sponsorowany