Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Dom Seniora w Strzałkowie otwarty

Obiekt, który ma łączyć pokolenia. Tak krótki opisać można nowy Dom Seniora, który dziś oficjalnie został otwarty w Strzałkowie.

Budynek po dawnym przedszkolu zmienił się nie do poznania, a oprócz osób starszych w swoje gościnne progi zaprosi również słuchaczy Strzałkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, uczestników zajęć Świetlicy Środowiskowej i nie tylko.

 

 

Koszt całej inwestycji wyniósł około 550 000 zł, zadanie w całości pokryte zostały z budżetu Gminy Strzałkowo.

Obiekt będzie służył mieszkańcom Gminy Strzałkowo w różnym wieku.

*materiał sponsorowany


Najnowsze komentarze
  • Brawo ,brawo , brawo!!!!!!

  • Gratulacje :-) Takie obiekty są bardzo pożądane w każdej miejscowości; trzeba dbać o Seniorów, bo każdy kiedyś będzie w tym wieku. Korzyść będzie obustronna – zarówno młodzi na tym zyskają, jak i ludzie na emeryturze.

    • Byłam i widziałam obiekt. Racja są potrzebne takie miejsca choćby dla seniorów, lecz ze świetlicy korzysta garstka dzieci dosłownie kilkoro więc nie wiadomo czy w ogóle jest potrzebna?! Jak wiadomo jest kilkoro pracowników, którym trzeba zapłacić i to zapewne nie małe pieniądze. Ogólnie obiekt ok ale widoczne są niedociągnięcia typu niedomalowane, niedoszlifowane. Oczywiście nie w całym obiekcie tylko w niektórych miejscach.

Dodaj komentarz