Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Dominik Wesołek wysoko w ogólnopolskim finale

Uczeń VIII klasy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Cieninie Kościelnym zajął wysokie, piąte miejsce w tegorocznym Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

Do udziału w turnieju Dominik został zgłoszony przez Dorotę Nowakowską. Tegoroczna edycja miała formułę zdalną. Turniej odbywał się w dwóch grupach wiekowych. Nasz reprezentant startował w pierwszej z nich, w której rywalizowali uczniowie szkół podstawowych.

Eliminacje odbyły się 4 grudnia i miały charakter testu wyboru składającego się z 60 pytań, na które trzeba było odpowiedzieć w ciągu godziny. Do kolejnego etapu kwalifikowało się w sumie 25 uczestników z najwyższą liczbą punktów. Pod uwagę brany był także czas rozwiązania testu.

Drugim etapem był finał przeprowadzony w formie rozmowy online. W tej części każdy odpowiadał na 5 pytań. O końcowym wyniku decydowała liczba punktów z części pisemnej i ustnej.

Dominik Wesołek zdobył  ostatecznie piąte miejsce. Dokładne wyniki znajdziecie TUTAJ.


Najnowszy komentarz
  • Brawo brawo dla Dominika tylko dlaczego poni Wujt szczytuje się piątym miejscem w zawodach ogólnopolskich zawodach a wiem że pewna dziewczyna zajęła pierwsze miejsce w innej konkurencji też ogólnopolskich zawodach a poni się otym nie chwali

Dodaj komentarz