Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Doradzą jak zdobyć unijną kasę

W Starostwie Powiatowym w Słupcy zainaugurował działalność Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich. Dzięki niemu mieszkańcy powiatu będą mogli skorzystać z fachowej pomocy dotyczącej pozyskiwania unijnych środków.

Siedziba Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich mieści się w Gnieźnie, jednak dzięki współpracy z powiatem słupeckim raz w miesiącu jego pracownicy udzielać będą bezpłatnych porad z zakresu Funduszy Europejskich. Podczas indywidualnych spotkań dowiedzieć się będzie można m.in. jak uzyskać dofinansowanie na otwarcie firmy, skąd pozyskać środki na jej rozwój, czy w jaki sposób przygotować dokumentację i rozliczyć projekt.

Dariusz Pilak, starosta gnieźnieński

 

 

Otwarciu punktu w Słupcy towarzyszyło spotkanie dotyczące możliwości pozyskania unijnych pieniędzy w nowej perspektywie finansowej. Spotkanie cieszyło się sporym zainteresowaniem, wzięło w nim udział ponad 20 osób w tym przedsiębiorcy oraz przedstawiciele stowarzyszeń i organizacji działających na terenie powiatu słupeckiego.

Justyna Jastrzębska, specjalistka ds. Funduszy Europejskich

 

 

Pierwszy dyżur Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupcy, na którym udzielane będą porady indywidualne już 26 listopada od 9:30 do 12:30 w Starostwie Powiatowym.

 


Brak komentarzy

Dodaj komentarz