Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Dowiozą osoby na szczepienia przeciw COVID-19

Transport osób na szczepienia przeciwko COVID-19 będzie prowadził słupecki Urząd Miasta. Podobne działania będą prowadziły także inne samorządy.

=Wchodzimy w kolejną fazę Narodowego Programu Szczepień. Od dnia 15 stycznia 2021 r. rusza rejestracja osób na szczepienia przeciwko COVID-19. W pierwszym etapie rejestracji będą podlegały osoby powyżej 80 roku życia, następnie od 22 stycznia rejestrować się będą mogły osoby powyżej 70 roku życia. 25 stycznia rozpoczną się szczepienia dla zarejestrowanych seniorów.

Osoby, które będą chciały zaszczepić się przeciw COVID-19, ale mają trudność z dotarciem do punktu szczepień, w tym osoby niepełnosprawne mogą zgłaszać potrzeby w zakresie zorganizowania transportu w Urzędzie Miasta w Słupcy pod numerem telefonu:

63 277 27 27 wew. 105, 666 362 279 Transport taki będzie przeznaczony dla osób: posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami. mających trudności z dostępem do punku szczepień (np. osób starsze niemające możliwości samodzielnego dojazdu do punktu szczepień)- czytamy na stronie Urzędu Miasta.


Najnowsze komentarze
  • Przeciez jak oni w takim tempie beda szczepic ludzi to w 2025 bedziemy przezywac kolejny lockdown wirus zmutuje po raz setny a my dopiero bedziemy konczyc szczepic seniorow !

    • No cóż pewnie jesteś z tych co nic im się nie podoba…. A pofatygowałem się dowiedzieć ile szczepionek w ramach przydziału UE dostała Polska i jak to zostało rozłożone w czasie??? Nie wydaje mi się aby była zła organizacja szczepienia a Naszym Kraju w ramach tych szczepionek co do nas systematycznie spływają. Chyba że jesteś oburzony tym co miało miejsce a Warszawie na UM.

Dodaj komentarz