Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.

Dowiozą uczniów do szkół

Firmy Tupalski ze Słupcy i Euromatpol z Budzisławia Kościelnego, będą odpowiedzialne w nowym roku szkolnym za dowóz uczniów do szkół w gminie Strzałkowo. Przedsiębiorstwa obsługiwać będą siedem tras na terenie całej gminy.

Łącznie, do przetargu nieograniczonego, ogłoszonego przez Urząd Gminy Strzałkowo stanęło pięć firm. Zdecydowanym zwycięzcą okazał się PPHU Tupalski Sp. z o.o. ze Słupcy, który w sześciu przypadkach zaproponował najniższą cenę i właśnie na tylu trasach będzie obsługiwać dowozy do szkół. Jedna trasa przypadła z kolei firmie Euromatpol z Budzisławia Kościelnego. Obejmie ona dowóz uczniów do szkoły podstawowej w Wólce, gimnazjum w Strzałkowie oraz przedszkola w Młodziejewicach z miejscowości: Młodziejewice, Kościanki, Graboszewo, Krępkowo, Staw II, Unia, Uścięcin i Gonice I. – Co ciekawe, po przeanalizowaniu cen, okazało się, że są one niższe niż były trzy lata temu – tłumaczy Teresa Jóźwiak, skarbnik gminy Strzałkowo.

Pozostałe oferty, których nie wybrano w postępowaniu przetargowym złożyły firmy: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Koninie S.A., Jan Beńka Przewóz Osób ze Strzałkowa oraz Autobusowe Usługi Przewozowe „JAH” Mroziński z Mielżyna.

2 odpowiedzi

  1. Będzie wesoło, a premie za zaoszczędzone pieniądze przydadzą się biednym samorządowcom. Nie ma to jak najniższa cena.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *