Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Droga Jaroszyn-Ląd na ukończeniu

Na ukończeniu jest budowa drogi z Jaroszyna do Lądu.

-Przejazd z Jaroszyna do Lądu jest już możliwy po nowym, równym asfalcie. Wprawdzie trwają jeszcze prace przy chodnikach i brakuje oznakowania poziomego, ale przed zimą wykonawca powinien zdążyć z zakończeniem inwestycji.Koszt przebudowy odcinka wyniesie ok. 5 500 000,00 zł- czytamy na stronie Starostwa Powiatowego w Słupcy.

Droga została całkowite otwarta dla ruchu na okres Wszystkich Świętych. W najbliższych kilkunastu dniach mogą tam jeszcze występować utrudnienia oraz okresowe zamknięcia dla ruchu pojazdów.

Zakończenie prac zaplanowano na końcówkę listopada, jednak wiele zależy od pogody.

 

FOTO: Starostwo Powiatowe w Słupcy


Najnowsze komentarze
 • jacek zrobił swoje jacek może odeść tak POpaprańcy określą inwestycje

  • Z jednej i drugiej strony stoi znak zakaz ruchu wszelkie pojazdów. Nie wprowadzajcie ludzi w błąd, bo kto będzie płacić mandaty?

   • Dokładnie. Piszą bzdury o otwarciu drogi, ale znaki zakazu stoją i koledzy misiaczki tylko czekają na odważnych i czają się tu i tam. Żadnej oficjalnej informacji o otwarciu drogi nie ma.
    Niech Pan „redaktor” nie wprowadza ludzi w błąd bo policja takiego tłumaczenia nie uzna, że w internecie pisało , że droga otwarta.
    Swoją drogą to coś chyba poszło nie tak bo planowane oddanie miało być pod koniec października, a do tego droga miała być cały czas otwarta i miał być ruch wahadłowy.

  • Klapki na oczach widac Ci nie sa straszne skoro takie glupoty wypisujesz ale znizmy sie do Twojego poziomu czego mozna sie spodziewac po pisiorze …

   • No PeŁowcy do mądrych sie nie zaliczają,stąd niezrozumialość tematu.Od pisiorow powinniscie sie uczyć ,ale wasze ptasie móżdżki i tak nic nie kumają

    • Jakby pelowcy tak rozdawali kase jak to robi pis to juz dawno by bylo pusto w kasie Panstwa.

 • To zasługa Pana Emila

Dodaj komentarz