Do udanych start podczas konkursu w Strzelnie zaliczy mieszkanka Gminy Powidz.
– Dominika Grylewicz, uczestniczka zajęć wokalnych w naszym Domu Kultury prowadzonych przez Basię Smółkę, zdobyła II miejsce podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki „Niezapomniane Melodie” w Strzelnie!
To konkurs o bardzo wysokim poziomie artystycznym, dlatego tym bardziej cieszy nas fakt, że jury doceniło talent Dominiki, jej muzyczną wrażliwość, interpretację utworu oraz ogrom pracy, jaki wkłada w rozwijanie swojej pasji.
Dominika godnie reprezentowała nasz Dom Kultury, a jej sukces jest dla nas powodem do wielkiej dumy. Serdecznie gratulujemy tego wspaniałego osiągnięcia!
To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Z przyjemnością informujemy, że dyrektor Domu Kultury wystąpił z wnioskiem o przyznanie Dominice kolejnego stypendium artystyczno-kulturalnego, doceniając jej dotychczasowe osiągnięcia oraz zaangażowanie w rozwój artystyczny.
Dominiko, jesteśmy z Ciebie bardzo dumni! Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów, spełnienia marzeń oraz nieustającej radości z muzyki – czytamy na stronie Domu Kultury w Powidzu.
FOTO: Dom Kultury w Powidzu





