Druga porażka w barażach. W sobotę mecz w Słupcy.

Kolejną porażką zakończył się drugi mecz fazy play-off słupeckiego SPS-u. Nasz zespół ponownie uległ Orłowi Międzyrzecz 3:1.

-Niestety.Przegrywamy mecz numer 2 1:3 (2521, 23:25, 19:25, 19:25). Stan rywalizacji 0:2 dla Międzyrzecza.

W sobotę 20 marca o 18.00 gramy mecz numer 3 w Słupcy- czytamy na stronie zespołu. Spotkanie będziemy transmitować dla Was na żywo na naszej stronie.

“Wyciągamy wnioski, walczymy”

Najnowszy komentarz
  • Jednak pomyliłem się co do wyniku nie było 3:0 ale 3:1 i powiem więcej miałem nadzieję na dzisiejszą wygraną ale ….nie będę się już rozwodził co do gry ale uczciwie muszę przyznać ,że było nieźle i przegrana w drugim secie to na własne życzenie….a jestem przekonany,że wygranie tego seta dałoby wygranie całego meczu… ale żeby nie było za następne sety to już szacunku nie mam toczyły się zgodnie z moim oczekiwaniem…ale mam nadzieję, że może na swoim terenie się wkurzą i wygrają tego życzę