Drugie miejsce w Bieniszewie

W Międzynarodowym Biegu Ocalony Legion w Bieniszewie wzięli udział mieszkańcy Strzałkowa, Sławomir Śmidowicz oraz Robert Jarząbek.

Jednym ze współorganizatorów imprezy był Jerzy Górski – Triathlonista, trzeźwy narkoman, zwycięzca prestiżowego Double Iron Triathlon (podwójny Ironman) w Huntsville w USA. To właśnie jego historia przedstawiona została w filmie “Najlepszy”.

Bieg odbywał się na trzech dystansach 7 km, 14 km , 21 km. -Wystartowałem na dystansie 7 km . Dało mi to drugie miejsce Open na 57 osób które ukończyły bieg i pierwsze miejsce w M-30- relacjonuje Śmidowicz.

W biegu na tym samym dystansie brał udział także brał Robert Jarząbek ze Strzałkowa, który zajął piąte miejsce w klasyfikacji ogólnej i drugie w M-40.