Twoja informacja

Masz dla nas temat? Napisz!

Druh Walczak szósty!

Prezes OSP Piotrowice szósty w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego na najpopularniejszego strażaka ochotnika w Wielkopolsce. W sms-owym głosowaniu druh Marek Walczak zdobył prawie 1700 głosów.

Na co dzień wykonują różne zawody, są różnymi ludźmi. Łączy ich jedno – po godzinach ratują ludzkie życie. Osoby, które wstępują do Ochotniczej Straży Pożarnej, robią to nie ze względu na profity i zaszczyty – czytamy na stronie internetowej Głosu Wielkopolskiego. Właśnie dlatego gazeta przy wsparciu lokalnych tygodników oraz portalu NaszeMiasto.pl postanowiła nagrodzić ochotników i docenić ich ciężką pracę.

W tym roku po raz kolejny przeprowadzono plebiscyt na Najpopularniejszego Strażaka-Jednostkę OSP Wielkopolski 2014. Wśród zgłoszonych ochotników znalazł się także druh Marek Walczak. Prezes OSP Piotrowice zajął szóste miejsce. I choć do podium sms-ów zabrakło, wynik można uznać za sukces. W plebiscycie gazety, druh Walczak pokonał bowiem prawie stu innych pretendentów do tego tytułu. Zwyciężył Mirosław Pietrzak z OSP Kwilcz. Zarówno zwycięzcy, jak i reprezentantowi naszego powiatu serdecznie gratulujemy!


Brak komentarzy

Dodaj komentarz